Domů » Novinky » Výzva města Neratovice k dobrovolníkům

Výzva města Neratovice k dobrovolníkům

Milé dámy a milí pánové - dobrovolníci,

obracíme se na vás, kteří máte doma šicí stroj a jste ochotni pomoci se šitím látkových roušek pro své spoluobčany. Vzhledem k tomu, že zajištění ochranných pomůcek pro všechny občany státem je v nedohlednu a žádné roušky nejsou od vypuknutí epidemie k sehnání, jsme se rozhodli zorganizovat dobrovolníky, kteří by byli ochotni šít roušky z dodaného materiálu, který bychom Vám zajistili a podle jednotného zadaného střihu. Jednalo by se roušky s kapsičkou na filtrační vložku z originálního materiálu, který máme k dispozici. V případě, že jste ochotni se do této aktivity zapojit, se nám prosím hlaste na e-mail: meu@neratovice.cz, nebo od pondělí na tel. číslo 702 200 247. Poté Vás budeme kontaktovat.

Děkujeme, že pomáháte.