Domů » Novinky » Kapka medu pro Verunku

Kapka medu pro Verunku

V pondělí 27. května 2024 navštívili žáci Základní školy a Praktické školy Neratovice pohádkový muzikál Kapka medu pro Verunku, který uvádí Hudební divadlo Karlín.

Pro všechny žáky školy to byl velký zážitek. Někteří žáci obdivovali kostýmy pohádkových bytostí, další orchestřiště, kde jim věnoval úsměv pan dirigent. Žáci si s úžasem prohlíželi budovu divadla. Všichni prožívali celý pohádkový muzikál společně s herci až do úplného konce. Tento zážitek žákům školy zprostředkoval spolek Byškovické maminky, z. s., který zaplatil lístky na představení. Velice děkujeme spolku Byškovické maminky, z. s., že nám umožnil tento kulturní zážitek.

Mgr. Martina Taufer Szöllösyová

Kapka medu pro..., 1
Kapka medu pro..., 2
Kapka medu pro..., 3