Domů » Novinky » Ukliďme Česko 29. března 2019

Ukliďme Česko 29. března 2019

29. března 2019 jsme se již 4. rokem zapojili do celostátní akce „Ukliďme Česko“. Žáci, někteří rodiče a zaměstnanci školy uklízeli prostory školní zahrady a okolí školy. Naplnili jsme velkoobjemový kontejner! Kromě přírodního materiálu (větví, šišek, staré trávy) jsme našli obaly od potravin, plastové lahve, plastové tašky apod. Všichni zúčastnění pracovali s chutí, byli aktivní a pak i s výsledkem spokojeni, protože viděli, že prostory jsou čisté a upravené. Počasí nám přálo, bylo krásně a teplo. V závěru akce si žáci mohli na ohýnku opéct špekáček nebo chleba.

Budeme se těšit na další společnou akci!

Jaroslava Horáková
koordinátorka EVVO

Ukliďme..., 1
Ukliďme..., 2
Ukliďme..., 3
Ukliďme..., 4
Ukliďme..., 5
Ukliďme..., 6
Ukliďme..., 7
Ukliďme..., 8
Ukliďme..., 9
Ukliďme..., 10
Ukliďme..., 11
Ukliďme..., 12
Ukliďme..., 13